[live video] Publieke presentatie nominaties SpinAwards begonnen

Geen reacties
Tags: , , , , , , , , , , , , , ,
Posted 26 mrt 2013 in nieuws

Vandaag en morgen presenteren alle genomineerden voor een SpinAward hun werk aan een vakjury. En aan het grote publiek, want de presentaties zijn openbaar en twee dagen lang als live stream te volgen.

Vierenzestig nominaties werden eerder deze maand bekend gemaakt voor een Spin Award, de jaarlijkse vakprijs die het beste creatieve online werk roemt. Er waren dit jaar 437 inzendingen. Slechts vijftien procent van de inzenders ging door naar de volgende ronde, die vandaag en morgen plaatsvindt.

De zogeheten Spin Awards Inspiration Days zijn vanochtend begonnen en duren tot half zes. Morgen vindt de tweede openbare juryronde plaats, ook tussen negen en half zes.

De live videostream is met presentaties en interviews is de hele dag op voorgaande link te volgen.

Op donderdag 11 april worden de winnaars bekend gemaakt tijdens de SpinAwards Night in Amsterdam.


Het uitzend- en presentatieschema:

DAG 1: dinsdag 26 maart
09.00 uur: Opening SpinAwards Inspiration Days door Hennie van Velzen.

CATEGORIE WEBSITE
09.12 uur: Rijksmuseum en Rijksstudio – Fabrique
09.24 uur: KLM Must See Map – Code d’Azur
09.36 uur: Speel je toekomst – THEY
09.48 uur: Vodafone Lost Phone – ACHTUNG!

CATEGORIE DESIGN
10.07 uur: Unox SchaatsApp – TBWA\NEBOKO
10.19 uur: The Sound Of Creation – DDB & Tribal Amsterdam
10.31 uur: Hitchhike with a Like – DDB & Tribal Amsterdam
10.43 uur: Speel je toekomst – THEY

10.55 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

CATEGORIE SOCIAL MEDIA
11.17 uur: Sparta, de Grote Fietsenroof – CCCP Reclame
11.29 uur: KLM Meet & Seat – KLM Royal Dutch Airlines
11.41 uur: KLM Must See Map – Code d’Azur
11.53 uur: Metropole Tweetphony – Havas Worldwide Amsterdam

12.05 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

CATEGORIE ONLINE CAMPAGNE
12.32 uur: De Maffe Marathon Man – Selmore
12.44 uur: Maak de Smaak – The Battle – Red Urban
12.56 uur: Rugnummers – TBWA\NEBOKO
13.08 uur: Hitchhike with a Like – DDB & Tribal Amsterdam
13.20 uur: KLM Presents: Around the world with miffy – Energize
13.32 uur: Be My Guest – DDB & Tribal Amsterdam
13.44 uur: Holland’s Next Octopus Paul – FHV BBDO / Caviar Contentn

13.56 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

CATEGORIE GAME
14.17 uur: Das Interland – ACHTUNG!
14.29 uur: Tour du Sofa – ACHTUNG!
14.41 uur: Sparta, de Grote Fietsenroof – CCCP Reclame
14.53 uur: GTST: Wie is Tim? – RTL Nederland, Endemol Nederland BV, Project Factory
15.05 uur: Melkunie Koeienbingo – Isobar

15.17 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

CATEGORIE CROSSMEDIA
15.32 uur: GTST: Wie is Tim? – RTL Nederland, Endemol Nederland BV, Project Factory
15.44 uur: Tour du Sofa – ACHTUNG!
15.56 uur: Dress Red Day – Publicis
16.08 uur: Holland’s Next Octopus Paul – FHV BBDO / Caviar Content
16.20 uur: Boer zoekt Vrouw crossmediaal – KRO Digitaal & Innovatie
16.32 uur: up! Holland up! – ACHTUNG!
16.44 uur: T-Mobile & Deezer Music – Etcetera

16.56 uur: Terugblik op de dag

DAG 2: woensdag 27 maart
09.00 uur: Opening tweede dag Inspiration Days door Hennie van Velzen.

CATEGORIE CONTENT
09.12 uur: KLM Must See Map – Code d’Azur
09.24 uur: Metropole Tweetphony – Havas WorldWide Amsterdam
09.36 uur: Holland’s Next Octopus Paul – FHV BBDO / Caviar Content
09:48 uur: Challenge the Obvious – Virtue World Wide
10:00 uur: Unseen Photo Fair 2012 – Vandejong
10:12 uur: Verdiende Aandacht – Energize i.s.m. Code d’Azur

CATEGORIE MEDIA-INZET
10.28 uur: Drawsome Intern – Jeena en John
10.40 uur: Holland’s Next Octopus Paul – FHV BBDO / Caviar Content
10.52 uur: Is This Spam? – Publicis
11.04 uur: Looking For New Colleagues – Stamenkovits Stibbe Stalenhoef Schreuder & Orchestra
11.16 uur: Blackberry Silent Disco – Starcom

11.28 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

CATEGORIE INNOVATIE
11.47 uur: KLM Meet & Seat – KLM Royal Dutch Airlines
11.59 uur: Decolabs – twnkls
12.11 uur: Live Twitter film ‘Onder Controle’ – Woedend! en Wefilm
12.23 uur: Samsung Shoot WOW, Share NOW LIVE foto-expositie – Saatchi & Saatchi | Leo Burnett Amsterdam

12.35 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

KENNISSESSIE
12.45 uur: Achter de schermen van de internetredactie aangeboden door De Persgroep.

CATEGORIE JONG TALENT
13.17 uur: SafeZone – BURO302
13.29 uur: Jetty – Willem de Kooning Academie
13.41 uur: Moet ik rennen? – Marielle Rijkenberg, Hogeschool van Amsterdam
13.53 uur: Familiefoto – Deborah Schrijver, Hogeschool van Amsterdam
14.05 uur: Achilles Initiative: The Battle for Sector 1 – Justin van Luijk, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
14.17 uur: Bevrijdingsfestival Overijssel App – Bart Veneman, Christelijke Hogeschool Windesheim
14.29 uur: Potential Poetry – Mats Wilke, Willem de Kooning Academie
14.41 uur: Museumkaart – Vincent ten Have, Willem de Kooning Academie
14.53 uur: Social Charging – Jille Treffers, Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
15.05 uur: Bibliotheek klinkt als – Gebroeders Janssen, Willem de Kooning Academie
15.17 uur: Data Visualisatie: Top 2000 – Dani Steevensz, Avans Hogeschool
15.29 uur: Follio – Tim Hendriks, Avans Hogeschool

15.41 uur: Tafelgesprekken o.l.v. Stephan Fellinger over The Next Revolution met gasten uit de digitale media branche & interviews door SanomaMedia met de juryvoorzitters.

16.00 uur: Borrel Jong Talent aangeboden door MediaMonks.

CATEGORIE MOBIEL
16.02 uur: Unox SchaatsApp – TBWA\NEBOKO
16.14 uur: Maily – Maily/FONK
16.26 uur: Vodafone Partystarter – ACHTUNG!
16.38 uur: Das Interland – ACHTUNG!

CATEGORIE INTERACTIEVE TV & ONLINE VIDEO
16.54 uur: Live Twitter film ‘Onder Controle’ – Woedend! en Wefilm
17.06 uur: Tour du Sofa – ACHTUNG!

17.18 uur: Terugblik op de dag



Lees het volledige bericht op Emerce »


Add Your Comment